Christina Aguilera

Facebook

Anketa

Jak se vám líbí singl Your Body? (Oznámkujte jako ve škole)

1 (2217)
 

2 (2166)
 

3 (2170)
 

4 (2142)
 

5 (2169)
 

Diskuze


Přihlašte se na Forum!!!

Toplist

TOPlist

Chris v Praze

Christina dorazila do prahy 17.prosince 2006. Na pořadu dne byl koncert, který byl posledním evropského turné Back to basics. Christina předvedla skvělou show. 

Zpátky ke kořenům v hudbě, ve stylu oblékání a v oprá-šení nablýskané, nonšalantní elegance. Přesně v tomto duchu začala před půl desátou večer show Christiny Aguilery. Pěvecká hvězda se objevila za zvedající se oponou a na rozzářeném pó-diu v bílém kostýmu, s bílým kloboukem na hlavě. Koncert od-startovala pilotním singlem z nové desky Back To Basics, Ain’t No Other Man. Na velkoplošných plátnech běžel videoklip a jakoby v protikladu této moderní technologie se nesla show na pódiu. Lesk swingového big bandu a zpěv vokalistek se míchal s kreacemi osmi tanečníků. Iluze velkých tanečních sálů mezivá-lečného období byla perfektní. Následující funková píseň Back In The Day vzdala hold významným hudebníkům 20. století. Na obrazovkách se střídali portréty Arethy Franklin, Louise Armstronga nebo Jamese Browna. Bez okázalých gest a póz Aguilera poděkovala svým předchůdcům a navíc na ně výtečně navázala. Po půl hodině koncertu se hudebníci z pódia poroučeli a na diváky čekala první změna. Předznamenalo ji odvážné vi-deo, na kterém zpěvačka okázale laškuje v ložnici a ve vaně. Po krátkém intermezzu se pódium obléklo do volnějšího šatu, při-pomínajícího prostředí baru a jeho přilehlé ulice. Skladbu Makes Me Wanna Pray vystřídala What A Girl Wants z debutového alba. Bylo to asi jediné slabší místo celého koncertu. Aguilere očividně svědčí vážnější a hudebně plnější písně než ty z první desky. Po několika dalších skladbách se pódium změnilo na cirkusové šapitó a Aguilera zazpívala porci hitů v čele s Dirrty. Došlo i na Lady Marmalade z filmu Moulin Rouge. Za obrov-ských ovací nadšeného publika koncert uzavřela dvojice písní Beautiful a Fighter.

(Zdroj: www.poslouchej.net)

Christina strávila v Praze i celý nasledující den (18.12.2008). Ten den měla Christina narozeniny, a tak se oslava konala přímo v Praze.

Společně s manželem Jordanem Bratmanem a třiceti přáteli dorazila popová hvězda do pražské restaurace Cowboys v Nerudově ulici.
Ve steakhousu na ni čekal speciálně vyrobený americký sýrový dort s čokoládou a jahodami s šestadvaceti svíčkami. Christina si na oslavě pořádně zařádila a objednané kuřecí kousky s pečeným bramborem, slaninou a čedarem jí prý moc chutnaly.

(Zdroj. www.revue.idnes.cz)

 
Xtina 2008-2012